"Etniczny bębenek" - wywiad z prof. Miłosławą Borzyszkowską-Szewczyk w lipcowej "Polityce"

W lipcowym numerze "Polityki" można przeczytać rozmowę z dr hab.  Miłosławą Borzyszkowską-Szewczyk, prof. UG, z Instytutu Filologii Germańskiej, kierowniczką Pracowni Badań nad Narracjami Pamięci Pogranicza, prezeską Stowarzyszenia Güntera Grassa w Gdańsku oraz Instytutu Ochrony Krajobrazu Pomorza, członkinią-założycielką International Border Studies Center na Uniwersytecie Gdańskim. Wywiad o tożsamości pogranicza i zróżnicowaniu polskich współczesnych tożsamości zatytułowany "Etniczny bębenek" przeprowadziła redaktor Martyna Bunda. Zapraszamy do lektury!

"Polityka"

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: piątek, 23. Sierpień 2024 - 09:41; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 5. Wrzesień 2024 - 14:55; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka